i'm off

News, groups, tactics and planning.
Cellest

i'm off

Postby Cellest » Thu Sep 01, 2011 6:02 pm

mai baieti si fete m-am cam hotarat sa renunt de tot la wow
am vazut ca swifty zicea intrun post ca va las :))
acuma sincer vb mi-a facut placere sa va cunsosc pe toti, si in ciuda faptului ca am intrat in guilda prin alana si a fost ce a fost nu am nici o problema cu nimeni si daca e cineva suspicis pot vb cu orcine ce am vb si cu allana si punctul meu de vedere.
Apreciz ca at avut rabdare cu mine pana m-am prins cum merge joaca si poate mai vb.
Renunt la wow pt ca cred ca e prea mult timp acordat pt un joc si daca ma implic ma implic total sau de loc
Daca vrea cineva sa cumpere contu il vand cu 500ron( daca se poate sa nu da-ti delete la topic ar fi fain :P daca nu np ) daca stiti pe cineva.
Cine nu stie am un shaman Cellest 85 meseri lw, skining| un rogue frred 85 mining si engi| dk de 88parca
pt info pute-ti sa lasati un pm pe forum si mai intru eu

Ps: daca nu reusesc sa-l vand poate mai intru :)) ma apuca iara boala

dakku
WARIERTankLOLBBQ

Re: i'm off

Postby dakku » Thu Sep 01, 2011 8:37 pm

Cellest wrote:mai baieti si fete m-am cam hotarat sa renunt de tot la wow
am vazut ca swifty zicea intrun post ca va las :))
acuma sincer vb mi-a facut placere sa va cunsosc pe toti, si in ciuda faptului ca am intrat in guilda prin alana si a fost ce a fost nu am nici o problema cu nimeni si daca e cineva suspicis pot vb cu orcine ce am vb si cu allana si punctul meu de vedere.
Apreciz ca at avut rabdare cu mine pana m-am prins cum merge joaca si poate mai vb.
Renunt la wow pt ca cred ca e prea mult timp acordat pt un joc si daca ma implic ma implic total sau de loc
Daca vrea cineva sa cumpere contu il vand cu 500ron( daca se poate sa nu da-ti delete la topic ar fi fain :P daca nu np ) daca stiti pe cineva.
Cine nu stie am un shaman Cellest 85 meseri lw, skining| un rogue frred 85 mining si engi| dk de 88parca
pt info pute-ti sa lasati un pm pe forum si mai intru eu

Ps: daca nu reusesc sa-l vand poate mai intru :)) ma apuca iara boala

Mult succes! Daca te razgandesti, esti oricand binevenit. Posturile se sterg doar la retarzi (momentan a fost 1 singur), si sper ca "n-ai pus botul" la aberatiile aluia privind 'datul tau afara cand vine muflex'. Doar de dragul de a clarifica lucrurile, nimeni nu este "dat afara" cat timp si-a castigat locul si Muflex tot revine de 6 luni incoace iar daca revine lucreaza in 3 ture si o sa aiba maxim 1 zi libera pe saptamana.

Cellest

sunt ok

Postby Cellest » Thu Sep 01, 2011 9:33 pm

nu mi-am facut niciodata probleme ca revine muflex
daca nu mai am loc nu mai am np life gose on (stiu ca nu am scris bine da intelege-ti voi) :lol:

Ame

Postby Ame » Fri Sep 02, 2011 1:06 am

Mi-a facut placere sa joc alaturi de tine,chit ca nu o sa mai am pe cine sa cicalesc:)), bafta si poate ne mai auzim !!

Swifty

Postby Swifty » Fri Sep 02, 2011 1:20 am

am mai varsat o lacrima si pt tine cellest :D

Cellest

Postby Cellest » Fri Sep 02, 2011 6:55 pm

ma daca e asa de dureroasa despartirea o luam incet mai intru pe mumble sa mai vb :))
Ame cine iti mai face cizem lasa tu cicalitu :))

Swifty

Postby Swifty » Fri Sep 02, 2011 10:11 pm

lacrima=Lacrima lui Ovidiu (rosu demidulce) cu cola :P

Return to “Raids.”