SAL!

Moderator: Officer

Swifty

SAL!

Postby Swifty » Wed Jul 31, 2013 9:13 am

Salut, cum mai merge treaba? Facultati, joburi, chesti interesante(mancaruri gustoase ame) ?
vreo dorinta de a va reapuca de wow? o intalnire prin centru vechi la vreo bodega sa ne racorim cu o bere (cei din buc)?

RayzaN

Re: SAL!

Postby RayzaN » Tue Aug 06, 2013 8:36 am

SAL!

Mie mi-a venit putin cheful de WoW, dar nu pentru partea de PVE, caut pe cineva care sa-mi poata da un Scroll of Resurection. :)

Swifty

Postby Swifty » Thu Aug 08, 2013 6:53 pm

cred ca pot sa iti dau eu, dar nush exact cum functioneaza

dakku
WARIERTankLOLBBQ

Postby dakku » Sun Aug 11, 2013 2:05 am

Eu astept ceva announce de la blizzcon legat de next expansion care sa arate ca jocu' asta nu e mort inca. Virtual realms + flex raids par interesante, da' se misca foarte foarte greu din cate vad.

HAI CU PREZENTA SI DE LA RESTU' SA DEZBATEM.

jijiq

Postby jijiq » Sun Aug 11, 2013 12:05 pm

Cea mai buna chestia e flex raid asta, gen "eu nu pot veni diseara" din cate am vazut nr. de playeri nu este fix.

dakku
WARIERTankLOLBBQ

Postby dakku » Wed Aug 14, 2013 12:02 am

jijiq wrote:Cea mai buna chestia e flex raid asta, gen "eu nu pot veni diseara" din cate am vazut nr. de playeri nu este fix.

Nu e fix, dar ghearu' e de cacat sub normal mode. Nu inteleg de ce au facut diferentierea asta dar in fine, e blizz.

Ce vreau eu:
- next xpac sa aiba lore cu ceva semnificatie pentru universul wow (nu "lol panda new territory" -> muie). Daca baga ceva sa ne dea impresia macar ca mergem gradual spre Sargeras e +1.
- flex raidurile la acelasi nivel de ghear cu normal mode si sa mearga de la 6 playeri in sus (hai 7) ca sa avem o baza de la care sa incepem iar.
- sa dispara sistemul de questing si sa scoata din cur alta metoda prin care sa fii la curent cu ghearul fara sa fii farmbot. Daca iar vad 10000000000 de daily quests => muie.
(optional) eradicarea macar partiala a pandarenilor si chinezariilor lor din joc.

Daca next xpac indeplineste macar o parte din punctele de mai sus, eu's disponibil la orice ora.

P.S. Virtual realms ne-ar da si ceva pool mai mare de romani din care sa alegem.
P.P.S. daca stie cineva alt site de hosting dati un buzz, asta vad ca a inceput sa dea rate-uri.
P.P.P.S. Blizzard Trademarks "The Dark Below"

Deci e Queen Azshara big baddie in xpacu' urmator. Close enough.

TOTUSI, astia nu invata niciodata din greseli. Faci xpac "underwater" ............. pentru ca zona aia underwater din cataclysm a fost un succes masiv.

RayzaN

Postby RayzaN » Wed Aug 14, 2013 10:28 am

Eu sunt dispus sa revin, dar nu am chef de farmat dailies ca spartu'. Mai ales ca la camin au reparat netul (20 mbps download cu torrent si 30 ping pe LoL). Pana atunci va astept pe LoL (RayzaN pe EUW si NazyaR pe EUNE)

Geo

Postby Geo » Thu Aug 15, 2013 9:44 pm

1. MMO, never again.
2. WoW, never again.
3. Come play League, CS:GO, CS 1.6, Team Fortress 2 etc. disponibil 25/7

dakku
WARIERTankLOLBBQ

Postby dakku » Fri Aug 16, 2013 8:40 pm

Geo wrote:1. MMO, never again.
2. WoW, never again.