bogza - aplicatie

Moderator: Officer

bogza

bogza - aplicatie

Postby bogza » Mon May 09, 2011 7:53 pm

salutare,
sunt Bogdan (toata lumea imi zice bogza) si sunt la facultate in Iasi, am imediat 22 ani.

joc wow de foarte mult timp cu unele mici sau mari pauze. am inceput sa joc de pe vremea cand BWL era raidul la care toti visau. trebuie sa recunosc ca marea majoritate a timpului am jucat wow pe servere private, si acum 2 ani pe la sfarsitul lui 2009 m-am apucat sa joc pe retail, si am jucat timp de 3-4 luni pe Skullcrusher unde am un druid lvl 80 Shapehunter (v-as da link la armory dar caracterul e frozen pentru inactivitate). acolo am fost in guilda THE FBI si la o saptamana dupa ce m-am lasat de wow, a venit patch-ul cu ICC, deci ca progres personal am doar The Fall of Naxxramas.

vreau sa ma apuc din nou saptamana asta (poate chiar maine daca se tine curieratul de cuvant) sa joc wow, pentru ca cel mai mult ma atrage la jocul asta story line-ul.
am un prieten care e in guilda la voi <Brokenclaw> si el mi-a spus sa vin pe Darkspear si sa postez aici pe forum, poate am noroc si intru si in guilda.
avand in vedere faptul ca inca sunt la facultate si lucrez full-time, disponibilitatea mea de timp o sa fie doar intre orele 18:30 si 02:00 in timpul saptamanii si in weekend mai mult evident.

motivul pentru care vreau sa joc e ca vreau sa imi fac un priest, sa stiu ca merge tot cum trebuie, si sa urmez story line-ul prin istantele si raidurile noi, vreau sa fiu membru intr-o guilda care poate sa ma ajute sa fac asta, si sa ajut si eu la randul meu cum pot; in principiu vreau sa scap de oameni frustrati care se supara de la un item si dau leave.

cam atat am vrut sa va spun, astept reply de la voi si eventual intrebari daca am omis vreo ceva sa spun
multumesc.

bogza

Re: bogza - aplicatie

Postby bogza » Mon May 09, 2011 10:08 pm

un mic lucru de precizat:
tocmai am aflat ca nu am sa imi fac popa pentru ca isi face un prieten de al meu, asa ca daca aveti vreo sugestie de un char ranged, spuneti

Swifty

Postby Swifty » Tue May 10, 2011 1:30 pm

Salut, sunt unul din offiteri din VeritaS, sa iti spun cam ce ne intereseaza pe noi de la un player...

1. sa stie sa isi joace clasa (spec, glyphs, rotatii etc)
2. sa fie matur si sa respecte restul colegilor din guild
3. sa fie activ cel putin 2-3 zile pe sapt (serile de raid)

Asa ca in ceea ce priveste clasa care vrei sa o joci ramane la alegerea ta atata timp cat sti sa o joci si sa scoti cat mai mult din caracterul respectiv.
Te asteptam cu un /w ingame pt o invitatie. Bafta!

bogza

Postby bogza » Wed May 11, 2011 7:57 am

am intrat aseara in posesia Cataclysm-ului si am intrat si in joc vreo 2 ore
mi-am facut un shammy <Depresia> (lvl 11 momentan :D )care intentionez sa il fac elemental si restoration
eu ies de la job la 4 jumatate deci pe la 5-5 jumatate sunt on si am sa incerc sa caut unul din ofiteri
multumesc mult.

bogza

Postby bogza » Wed May 11, 2011 5:54 pm

puteti sa imi spuneti cu ce chars sunteti on? ca am incercat sa dau wisper la toti ofiterii dar nu va gasesc pe nici unul
mersi.

Return to “Recruiting”