Sleek - warr

Moderator: Officer

sleek_warr

Sleek - warr

Postby sleek_warr » Sun May 08, 2011 11:23 pm

Salut, Raul 24 ani din Arad
- warr, main spec fury /offspec protection
- realm Brozenbeard in acest moment

Intamplator astazi (08.05.11) in timpul unei heroice am cunoscut 3 playeri si afland ca aceasta guilda este ro am fost foarte bucuros deoarece de 2 ani de cand joc pe blizz, cel putin pe realmu pe care sunt nu am auzit doar de tentative din partea romanilor de a face o guilda de aceea doresc sa ma alator voua unde cred eu ca progresul meu va fii mult mai bun.Pot sa spun ca imi cunosc foarte bine clasa cu un progres ( BWD 5/6 / BOT 3/4 etc ) nu doresc nimic mai mult decat sansa de a ma alatura voua si a dovedii ca pot fii util.

Swifty

Re: Sleek - warr

Postby Swifty » Tue May 10, 2011 1:37 pm

Salut, sunt unul din ofiterii din VeritaS (Waterpolo), tot 24 d ani tot din Arad LoL.
Momentan avem 2 grupe de raiduri. gr 1 cu un progress de 11/12 speram sa reusim sa formam si a 2a grupa pentru un progress mai mare, momentan in grupa 2 sunt mai multe alturi pentru a completa grupa. speram ca in 2-3 sapt sa reusim sa avem destiu oameni pt ca acea grupa sa fie independenta si sa poata faca mai mult de 1 zi de raid pe sapt.
Am vazut ca ai ceva progress, am vorbit si cu ceilalti ofiteri si cu gmul guildei si te asteptam cu un /w ingame pt o invitatie. Bafta!

sleek_warr

Postby sleek_warr » Wed May 11, 2011 7:19 pm

Hello new nick: Adn (sleek era ocupat pe realmu acesta). Sper sa pot aduce un + in aceasta guilda.

dakku
WARIERTankLOLBBQ

Postby dakku » Mon May 23, 2011 10:47 pm

Ne-a facut placere.

Return to “Recruiting”