Zen's DK

Moderator: Officer

zen

Zen's DK

Postby zen » Sun Oct 17, 2010 7:07 pm

Salut, sunt Ovidiu .. .stau in Galati si merg pe 18.
Din milioanele de motive sau mai bine zis anti-motive pe care ti le ofera privatele romanesti am decis sa "dau un ban dar stiu ca face" ... vorba romanilor ... deci iata'ma pe Silvermoon cu un mage in curs de leveling (45+) ... dar tinand cont de prima dragoste warrul prot/dps si ulterior dk tank/dps deci meele'ri in general... am decis sa ding'uiesc 55 si sa ma reprofilez pe un dk pe alt realm eventual chiar intr'o guilda de romani daca se poate... si cum pe voi va stiam de pe ultimate & xwow unde am si jucat cu voi dar nu mult din cauza scolii etc ... iata'ma aplicand la voi .. ideea este urm ... aveti/nu aveti nevoie de mn ... liber pt gaming sunt in special vineri+weekend poate si in alte zile cand nu am nimic de facut (nu vreau sa incurc grupele voastre de 10, eventual ma puteti sa ma plasati in raidurile de alt'uri dar asta nu ma schimba cu nimic si tot aceasi munca o voi depunde in 99% din timpul petrecut facand pve si 1% pvp)... nu vin cu ideea de "sunt romani poate ma inteleg cu ei la iteme" ... vin ptr a ajuta/creste poate potentialul guildei/pt o comunicare cat mai buna si bine inteles distractia care nu uita sa apara caci la urma urmei este un joc :) ... deasemenea am vazut ca sunteti profil pe 10 man ceea ce e foarte bine ptr mn caci nici pc'ul nu prea ma mai ajuta cu noile ajustari grafice ale jocului in raidurile de 25 ... nu stiu daca am omis vreo ceva ... astept un raspuns concret sau alte eventuale intrebari

O seara cat mai buna,
Zen

Ame

Re: Zen's DK

Postby Ame » Sun Oct 17, 2010 9:31 pm

Ce nick ai avut pe xwow ?

Romafia

Postby Romafia » Sun Oct 17, 2010 10:01 pm

6 cai
<<Has left the Building>>

zen

Postby zen » Mon Oct 18, 2010 5:19 pm

Ame wrote:Ce nick ai avut pe xwow ?

Xaero, nelf warr .. nu cred ca am apucat mai mult de 3 raiduri ... si a trebuit sa iau o pauza in favoarea scolii ...

dakku
WARIERTankLOLBBQ

Postby dakku » Mon Oct 18, 2010 11:28 pm

zen wrote:Xaero, nelf warr .. nu cred ca am apucat mai mult de 3 raiduri ... si a trebuit sa iau o pauza in favoarea scolii ...

Cu nevoia... nu avem cum sa stim deocamdata cum stam cu rosterul de cataclysm :) mai ales ca foarte multi au intrat in vacanta pana atunci. Daca vii pe realm, o faci pe propria raspundere; eu cel putin promit sanse egale pentru toti. Esti bun/folositor/util (cum vrei sa-i zici) la momentul respectiv, o sa ai loc asigurat cam peste tot; in caz contrar.. ajungi probabil cu rank de social si iti vezi de treaba.

E valabil pentru oricine.

Romafia wrote:6 cai

frumoshi

zen

Postby zen » Wed Oct 20, 2010 7:35 am

Mersi de raspuns, o sa analizez toate optiunile care le am, iau o decizie si va anunt. O zi cat mai buna

Return to “Recruiting”