Kirov

Moderator: Officer

Kirov

Kirov

Postby Kirov » Sun Jul 25, 2010 10:27 pm

Salutare , ma numesc Cornel am 18 ani si sunt din Galati .
Momentan pe Realm-ul pe care activati nu detin nici un caracter , dar intentionez sa cresc unul , si de asemeni sa ma alatur echipei voastre .

Nu sunt un player harcore dar ( zic eu ) ar trebui sa am un raid attedance cand/daca ma voi alatura voua .
Joc cu Feral Druid tank , iar singurul loc unde ma pot afirma , si invata sa dau tot ce e mai bun din mine , si clasa pe care o joc ar fi in interiorul unei guilde , de romani, cu un core stabil .

Am jucat cu voi de pe vremea cand jucati pe ultimate , si inca de pe atunci va apreciez coordonarea si spiritul echipei , si de asemeni m-am convins de ce sunteti in stare .

Stiu si accept sa fiu criticat in legatura cu clasa si game play-ul meu atat timp cat este un criticism constructiv .

Asta nu e chiar un post in care cer sa fiu recrutat , mai degraba intreb daca am sanse sa fiu primit aici , astfel incat sa ma pot implica .

PS : Am o conexiune foarte buna la internet ( deci nu sunt probleme cu MS )
Iar Momentan joc de pe un Laptop foarte performant ( 3gb ram , placa video de 1 gb /128 biti , procesor cu 2 nuclee....you get the ideea ) , dar in lunile viitoare urmeaza sa imi achizitonez un Desktop , de asemeni Bine pus la punct .
If you ever dream of beating me, you'd better wake up and apologise .

Swifty

Re: Kirov

Postby Swifty » Sun Jul 25, 2010 10:40 pm

Daca vrei sa te apuci sa cresti un caracter nu stiu cat de indicat e momentul deoarece din cate am inteles eu in noiembrie va aparea noul expansion. Tinand cont de acest aspect al jocului, totusi vrei sa te apuci sa cresti un caracter ar fi bine sa iei legatura cu unul din noi pentru a beneficia de 3x pana la lvl 60 ceea ce te v-a ajuta foarte mult asa ca inainte de ati face un cont pe Blizz sa ne contactezi. in rest ce pot sa zic LETs SEE WHAT YOU GOT!

Kirov

Re: Kirov

Postby Kirov » Sun Jul 25, 2010 10:41 pm

Am deja cont WoW + BC .....si ma gandeam la wotlk dupa ce dinguiam 70 :-s
If you ever dream of beating me, you'd better wake up and apologise .

Return to “Recruiting”