Arcane Mage Smucky

Moderator: Officer

smuckytzu

Arcane Mage Smucky

Postby smuckytzu » Fri Oct 07, 2011 3:03 am

1. Potec Alin, undeva de prin TM
2. 20
3. http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... cky/simple
4. Icc10 12/12 in timpul cand LK era in floare restu de 25 plus HC dupa cataclysm si doar atat am dat cu niste prieteni.
BwD 6/6, BoT 4/4, TotW 1/2 (TotW e un raid cam sec, iar toate raidurile sunt facute in 10). FL 6/6 in 25man cu guilda
5. Momentan sunt pe Argent Dawn realm, dar caut o breazla romaneasca in care sa imi pierd timpul si sa pot face raiduri... Stiu ce este o critica, imi pot mentine calmul, nu ma intereseaza factura la iteme dupa o zi de wipe'uri deoarece wipe=progres si restu idk:))
6. LoL :)) hai ca esti tare... magu meu stie doar Arcane Blast.. counterspell si spellsteal nu le'a invatat :))

In rest, nu stiu ce sa mai zic. Astept o parere.

P.S. Eu unul as vrea sa fiu intr'un raid team din prima zi daca e posibil si va pot spune ca pot fi 99.99% prezent la raiduri.

Cu drag, Un mare Gnom!!!

Swifty

Re: Arcane Mage Smucky

Postby Swifty » Sun Oct 09, 2011 7:11 pm

Varsta e buna, gearul se face ( ai iteme care sunt cam degeaba pe tine trinket d heal de la Brew event), in prima grupa va fi cam greu sa intrii dar la a 2a grupa care e compusa in general de alturi ai avea loc doar sa stii sa scoti maxim din charul tau (arcane mage single target 19-20k+dps).
Te asteptam cu un /w ingame pt inv si 2 sapt perioada de proba.
Bafta!

Return to “Recruiting”