Sanuplangi - Paladin Holy sau ce aveti nevoie

Moderator: Officer

Sanuplangi

Sanuplangi - Paladin Holy sau ce aveti nevoie

Postby Sanuplangi » Tue Jul 19, 2011 10:40 pm

1. Nume: (optional) Lazar Mihai
2. Varsta: 27
3. Link armory:Sunt lvl 10 :))
4. Experienta in wow (durata de timp, raids, specs etc.): Pre Tbc, fara Cataclysm , Lich Si Kil'Jaeden, orice
5. Detalii (orice alte detalii despre voi):Am jucat cu voi pe xwow destul de mult incat sa nu mai imi fi placut nici o
alta guilda de atunci
6. !OBLIGATORIU pentru dps!: print cu 50 interrupts in recount date de voi (pot fi adunate de la mai multe heroix/raids) - mai ales pentru cei cu CD10.

Punctul 6 este "doleanta" mea personala Puteti sa faceti cerere si fara el, dar aveti minus de la mine. Nu stii sa dai interrupt in timpul raidului, in afara lui, si noaptea cand dormi .

:lol: Cate am dat la council cu voi nici magul nu mai tine minte :)

P.S Sper ca mai am loc cu voi , maine imi vine battle chestul si nu voi mai fi trial. Va salut

hallow

Re: Sanuplangi - Paladin Holy sau ce aveti nevoie

Postby hallow » Wed Jul 20, 2011 12:02 am

Salut.
E bine sa faci o clasa pe care sa stii sa o joci bine. Dak vrei healer e ok h pally, dak vrei dps ar fi bine sa te uiti mai intai la niste siteuri cu metters sa vezi cam care sunt clasele care sunt prin top.
Idea e sa intelegi ca pe blizz nu e ca pe private, adica nu tot ce se aplica acolo usor se aplica si aici. Cum ar fi ce ai scris la experienta. Experianta cu bossi sau cu alte aspecte ale jocului pe private e aproximativ 0 pe blizz.
Acum daca zici ca inca esti pe trial ar trebui sa astepti sa iti dea careva din guilda /w sau sa scrie aici pt recruit a friend. Careva dispus sa levaluiasca un char pentru ca prin recruit a friend primesti XP X3.

Sanuplangi

Postby Sanuplangi » Wed Jul 20, 2011 1:47 am

Este deja rezolvata treaba cu raf :) Ms pentru raspuns, nu sunt neaparat fan heal dar stiu ca mereu e nevoie de heal sau tank :)

Alanaa

Postby Alanaa » Wed Jul 20, 2011 9:17 am

Din perspectiva grupei 2: Noi am cam avea nevoie de un popa disci / shami resto(avand in vedere ca ducem lipsa de un healer la gr2) . SI de cativa dps. Dar, acum depinde in ce grupa ajungi :)

Sanuplangi

Postby Sanuplangi » Wed Jul 20, 2011 10:06 am

Nu am nici o problema in privinta aceasta, mi-am facut pala fiindca e cel mai versatil bless-uri, heal, dps , tank . Daca paladin pe heal nu e nevoie asta e imi fac druid resto chiar daca mi-era dor sa joc paladin ne mai facand-o din perioada Tbc :)

RayzaN

Postby RayzaN » Wed Jul 20, 2011 11:00 am

Mai bine iti faci un char pe care sa-l joci cu placere decat sa ai unul facut doar pentru "a umple spatiile goale". Totusi aici nu pot face 85 si gear de raiding in 2 zile ca pe private. Evident ai un avantaj mai mare daca ai alege o clasa care poate juca 2 roluri DPS/Tank, DPS/heal, iar Druid si Pala ar fi si mai bune deoarece indeplinesc toate cele 3 roluri, insa decizia iti apartine. Uita-te pe forumuri, citeste despre fiecare clasa care te-ar tenta cat de bine se descurca in 4.2 si ia o decizie pana revin serverele.

//Chumegu

Sanuplangi

Postby Sanuplangi » Wed Jul 20, 2011 5:43 pm

Am citit despre modificari si nu vreau sa fiu subiectiv insa la paladin au marit putin costul la spellurile de heal , in rest pe celelalte clase le-au nerf-uit. Deci raman cu ce imi place si e bun :) Swiftty hai ca vreau sa joc!! facem raf sau merg pe ala de level 17 pe care il am deja ?

Return to “Recruiting”